Rekabetin yoğun olarak yaşandığı ve her yıl büyümeyi sürdüren telekomünikasyon sektöründe şirketler, geleneksel iş yapış biçimlerinin ötesine geçmek ve müşterilerin tüm ihtiyaçlarına doğru yanıt verebilmek zorundalar. Verilen hizmetin kalitesi kadar, satış sonrası hizmetlerin kalitesi de kritik önem taşıyor. Tahsilat süreçleri içinde yaşanan problemlerin, sonunda müşterinin memnuniyetiyle tamamlanabilmesi için süreçlerin titizlikle yönetilmesi önemlidir.

Tahsilatı geciken abone alacaklarının yönetimi alanında 30 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübeye sahip /etcBASE, GSM operatörleri ve internet hizmet sağlayıcılarının ihtiyaç ve stratejilerine göre özelleştirilmiş “YTS Telekom” versiyonu ile sektöre yeni bir soluk getiriyor.

  • YTS Telekom’un etkin çağrı merkezi entegrasyonu ve dinamik organizasyon yapısıyla, tahsilat operasyonlarınızı ve dış firmalarla (hukuk büroları ve çağrı merkezleri) hizmet alışverişinizi hızlıca ve değişen stratejilerinize uygun olarak özelleştirebilirsiniz.
  • Teminat mektubu ve/veya kefaleti bulunan tüzel müşterilerinizin teminat sorumluluklarını da alacağa dahil ederek idari takip ve yasal takibinizi yürütebilirsiniz.
  • Etkin online tahsilat entegrasyonu ile, banka şubeleri ve abone merkezlerinizden, güncel icra bakiyesi üzerinden online tahsilat yapıp, dosya borcunun kapandığı an itibarıyla hat açma/kapama süreçlerinizi işletebilirsiniz.
  • Cihaz kullandırımından kaynaklı alacaklarınızın erken aşamada (idari/yasal takip öncesi) taksitlendirilmesini sağlayabilirsiniz.